KOMPLEKSOWE REMONTY WNĘTRZ
START

 

          Szanowni Państwo,

 

Pragniemy zainteresować Państwa naszą ofertą na kompleksowe usługi remontowo-budowlane, a zwłaszcza na sufity rastrowe i napinane

 

 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MASTERGIPS istnieje na rynku budowlanym od 1997 roku i przez ten czas wykonywało swe usługi dla wielu znanych odbiorców i klientów indywidualnych.

 
Mamy nadzieję, że Nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. Proponujemy elastyczny okres gwarancyjny, wysoką jakość, duże moce przerobowe i terminy dopasowane do Państwa potrzeb. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w remontach. Posiadamy wyjątkową ofertę sufitów podwieszanych akustycznych, rastrowych, siatkowych i napinanych.


Stale się rozwijamy i zdobywamy nowe doświadczenia. Uczestniczymy w kursach i szkoleniach doskonalących umiejetności przez partnerskie firmy.


Posiadamy nowoczesne i profesjonalne zaplecze maszynowo -  narzędziowe.

Istniejąc na rynku wiele lat, wyrobiliśy sobie atrakcyjne rabaty i upusty w wielu hurtowniach, z których mogą Państwo niezależnie skorzystać. 


Liczymy, że decydując się na przyszły remont powierzą go Państwo PW MASTERGIPS

 

 


 

 

 

                                               Pozostaję z wyrazami szacunku

 

 

Mariusz PióroTA WITRYNA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES, WIECEJ SZCZEGÓŁÓW W ZAKŁADCE POLITYKA PRYWATNOŚCI
STARTGALERIAREALIZACJESUFITY NAPINANESUFITY AKUSTYCZNE - HERAKLITH, HERADESIGNCERTYFIKATY I DYPLOMYUSLUGIZAPYTAJ O WYCENĘKONTAKTPOLITYKA PRYWATNOŚCI